Bejelentkezés



Időjárás

Szavazás

Értékelje a sugásfürdői sípályát!

Üzenőfal

Legújabb üzenet: 2 hete, 2 napja
  • tana balazs:
    meg ervenyese
  • Szalteleki Edit:
    Hungarocell(sztiropor) csomagoló anyagokat készítő gyárba férfi munkaerőt keresünk. Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: +40754786967 vagy +40787727613
  • futshop:
    okkkkkkkkkkkk
  • Gal Tunde:
    valaki nem tudja, hogy a lakonegyedi jatszoterek karbantartasa kinek a feladata?
  • janosci:
    «link»

Csak regisztrált felhasználók küldhetnek üzenetet

A nap képe

A nap képe

Programtervezet

Olvasóink értékelése: / 4
Értékelés:
2013. április 09. kedd, 08:38
Írta: -   
Kategória: Szent György Napok 2013
 

Szombat, április 20.

  • 19:00   Nyitó hangverseny: Fuvolavarázs – Horgas Eszter nemzetközi hírű fuvolaművész, a Georgius és a Csíki Kamarazenekar – vezényel Meskó Ilona (Budapest) / Krisztus Király-templom
  • 19:00   Rockkoncert: Saint George Rock Night 8 – My Hands in Chains (Marosvásárhely), Mercedes Band (Sepsiszentgyörgy), Goodbye to Gravity (Bukarest), Phase (Sepsiszentgyörgy) / Godó Café
  • 19:00   Komolyzene: IV. Diákkórus-fesztivál / Krisztus Király-templom

Vasárnap, április 21.

  • 17:00   Kiállításmegnyitó: Kese Edit – Lendületek – a kiállítás május 5-ig tekinthető meg. / Míves Ház
  • 17:00   Komolyzene: A Szentegyházi Gyermekfilharmónia hangversenye – http://www.fili.ro/ / belvárosi református templom
  • 17:00   Színház: Székely Csaba: Bányavakság - Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata (Marosvásárhely) – www.nemzetiszinhaz.ro / Új Stúdió
  • 18:30   Közönségtalálkozó: A Korunk folyóirat szerkesztői Sepsiszentgyörgyön – http://www.korunk.org/ / INdiVINO Wine Studio
  • 19:00   Színház: Confesiuni despre artă și viață - Radu Beligannal a román színművészet nagymesterével – az Ecou Ifjúsági Egyesület ajánlásával / a színház nagyterme
  • 20:00   Színház: Székely Csaba: Bányavakság - Yorick Stúdió és a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulata (Marosvásárhely) – www.nemzetiszinhaz.ro / Új Stúdió

Hétfő, április 22.

  • 10:00   Előadás: Experimentalizmus a médiaművészetben – Szegedy-Maszák Zoltán (Budapest) – http://www.szmz.hu/ / Plugor Sándor Művészeti Líceum díszterme
  • 11:00   Gyermekműsor: Fánk történetek - Tarján Pál (Budapest) – interaktív mesés-zenés koncert / Új Stúdió
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Vigyázat, emberek járnak! – Lukács Sándor Lucky – a kiállítást megnyitja László Károly színművész / INdiVINO Wine Studio
  • 17:00   Komolyzene: Szőcs Botond, a Plugor Sándor Művészeti Líceum XI. osztályos tanulójának egyéni zongoraestje – Felkészítő tanár: Rápolti Irma / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 17:00   Színház: Huszka Jenő: Lili bárónő, operett-fantázia – Budapesti Operettszínház – www.operettszinhaz.hu / a színház nagyterme
  • 20:00   Színház: Huszka Jenő: Lili bárónő, operett-fantázia – Budapesti Operettszínház – www.operettszinhaz.hu / a színház nagyterme
  • 20:30 alias Sinatra – Frank Sinatra-emlékest – Pakot István és zenész barátai előadásában / Új Stúdió

Kedd, április 23.

  • 09:00   Előadás: Gazdasági realitások - lehetőségek és kilátások diákkonferencia – http://extensii.ubbcluj.ro/sfantugheorghe/ / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Elsősegélynyújtó verseny – megyei szakasz. Szervező: Román Vöröskereszt Kovászna Megyei Kirendeltsége / Erzsébet park
  • 17:00   Színház: Miroslav Horníček: Két férfi sakkban - Gergely Theáter (Budapest) – vígjáték két részben – www.gergelytheater.hu/ / a színház nagyterme
  • 18:00   Táncszínház: A tékozló fiú - Háromszék Táncegyüttes (Sepsiszentgyörgy) – www.hte.ro/ / Új Stúdió
  • 18:00   Kiállításmegnyitó: Magányos és társas művek 2.0 - Szegedy-Maszák Zoltán és Fernezelyi Márton (Budapest) – Megtekinthető április 30-áig hétfő kivételével naponta 11–19 óra között. – www.magma.maybe.ro / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 19:00   Közönségtalálkozó Vass Virág íróval (Budapest) / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 19:30   Komolyzene: Ave Maria – Barabás Annamária, a Liege-i Királyi Operaház szopránja és Reymond Martine, a Montreux-i Szent Vince-templom orgonaművésze / Krisztus Király-templom
  • 20:00   Színház: Miroslav Horníček: Két férfi sakkban - Gergely Theáter (Budapest) – vígjáték két részben / a színház nagyterme

Szerda, április 24.

  • 09:00   Általános műveltségi vetélkedő / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Gyermekműsor: Rémusz bácsi meséi: A róka és a héja - Szegedi Miniszínház – www.miniszinhaz.hu / Új Stúdió
  • 12:00   Gyermekműsor: Rémusz bácsi meséi: A róka és a héja - Szegedi Miniszínház – zenés mesejáték – www.miniszinhaz.hu / Új Stúdió
  • 14:00   Arany- és gyémántlakodalmasok köszöntése / Esketőterem
  • 17:00   Színház: Avery Corman: Kramer kontra Kramer – Az Orlai Produkciós Iroda és a Budapesti Belvárosi Színház – Főszerepben: Nagy Ervin és Kovács Patrícia. Rendező: Rába Roland – http://orlaiprodukcio.hu/eloadas/kramer-kontra-kramer/ / a színház nagyterme
  • 17:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Szegedy-Maszák Zoltán és Fernezelyi Márton képzőművészek vezetésével / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 18:00   Komolyzene: László Berta Bianca (zongora) és Hoos Hanna Diana (hegedű), a Plugor Sándor Művészeti Líceum tanulóinak hangversenye / Árkos, Szentkereszty-kastély
  • 18:00   Közönségtalálkozó Varró Dániel költővel / Bod Péter Megyei Könyvtár, Gábor Áron Terem
  • 20:00   Színház: Avery Corman: Kramer kontra Kramer – Az Orlai Produkciós Iroda és a Budapesti Belvárosi Színház – Főszerepben: Nagy Ervin és Kovács Patrícia. Rendező: Rába Roland – http://orlaiprodukcio.hu/eloadas/kramer-kontra-kramer/ / a színház nagyterme
  • 20:30   Színház: Szereted-e még? – Gergely Theáter (Budapest) – Szécsi Pál-emlékest, Gergely Róbert egyéni előadása / Új Stúdió

Csütörtök, április 25.

  • 09:00   Gazdasági ismeretellenőrző verseny – román nyelvű / Babeş-Bolyai Tudományegyetem Sepsiszentgyörgyi Kihelyezett Tagozat
  • 10:00   Gyermekműsor: A három szabólegény – Szegedi Miniszínház – népmese-adaptáció, rendező: Papp Attila / a színház nagyterme
  • 12:00   Gyermekműsor: A három szabólegény – Szegedi Miniszínház – népmese-adaptáció, rendező: Papp Attila / a színház nagyterme
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Kós Károly világa, 1912 – Budapest Főváros Levéltára és a Székely Nemzeti Múzeum közösen rendezett kiállítása a neves erdélyi országépítő születésének 130. évfordulójára / Székely Nemzeti Múzeum
  • 16:00   Térzene: – Szerenád fúvószenekar – a Plugor Sándor Művészeti Líceum zenekara. Vezényel: Sebestyén Lajos / Erzsébet park
  • 16:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Sebestyén Ágnes művészettörténész vezetésével. 16 órától magyar nyelven, 17 órától román nyelven / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 17:00   Színház: Ahogyan a víz tükrözi az arcot - Osonó Színházműhely (Sepsiszentgyörgy) – Rendező: Fazakas Misi / Új Stúdió
  • 17:00   Kiállításmegnyitó: Gyárfás Jenő Amatőr Képzőművész Szövetség tagjainak közös tárlata (nagyterem), Papp Bálint Mihály pop-art szatirikus kisplasztikái (Pinceklub), valamint a Kónya Ádám Művelődési Ház zászlajának avatóünnepsége / Kónya Ádám Művelődési Ház
  • 18:00   Gheorghe Zamfir nemzetközi hírű pánsípművész és népi zenekara – az Ecou Ifjúsági Egyesület ajánlásával / a színház nagyterme
  • 18:00   Közönségtalálkozó: Vérgrófok, semmi kis életek, egyéb rémtörténetek – Meghívottak: Benedek Szabolcs, Papp Sándor Zsigmond, Szabó Róbert Csaba – Házigazda: Szonda Szabolcs, a Bod Péter Megyei Könyvtár igazgatója / Huhuu Alkotóház
  • 19:00   Színház: Egy este az Orfeumban – zenés, vidám jelenetek Nóti Károly írásaiból a Visky Árpád Amatőr Színjátszó Társulat előadásában / Kónya Ádám Művelődési Ház
  • 20:00   Slam poetry-est / Huhuu Alkotóház
  • 20:00   Színház: Szakonyi Károly–Gyurkovics Tibor: Fejezetek egy házasságból – Incze Ildikó előadóestje. Közreműködik: Kilyén László színművész / Új Stúdió

Péntek, április 26.

  • 10:00   Gyermekműsor: A tengerkék kutyus – Marosvásárhelyi Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház – bábjáték – http://www.teatrulariel.ro/ / a színház nagyterme
  • 12:00   Gyermekműsor: A tengerkék kutyus – Marosvásárhelyi Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház – bábjáték – http://www.teatrulariel.ro/ / a színház nagyterme
  • 12:00   Kiállításmegnyitó: Mongol sátor – Purevjav Batmyagmar festőművész munkái és a sztyeppei nomád életmód bemutatása – http://batkaart.eu/galery.html / Kultúrkert
  • 15:00   Tárlatvezetés: Magányos és társas művek 2.0 – Sebestyén Ágnes művészettörténész vezetésével. 15 órától magyar nyelven, 16 órától román nyelven / MAGMA Kortárs Művészeti Kiállítótér
  • 16:00   Tánc: Balcaz – Kék Hold Táncklub / a színház nagyterme
  • 17:00   Színház: Neil LaBute: Valami csaj(ok) – Tamási Áron Színház (Sepsiszentgyörgy) – rendező: Radu-Alexandru Nica – www.tamasitheatre.ro / Kamaraterem
  • 17:00   Scorpions Tribute Band (HU) – http://www.scorpionstribute.hu/ / A színpad
  • 19:00   Janicsák Veca (HU) – http://www.veca.hu/ / A színpad
  • 21:00   Voltaj (RO) – www.voltaj.ro / A színpad
  • 23:00   Jazzkocsma – St. George Quintet (Sepsiszentgyörgy) – és jam session / Di Stefano Bar
  • 23:00   Star Jam Session – Zséda, Charlie, Falusi Mariann, HADDAWAY / a színház előcsarnoka

Szombat, április 27.

  • 09:30   18. Alfa fizikusok versenye VII–VIII. osztályos tanulók számára – Díjkiosztás: 15:30-tól. / Mikes Kelemen Elméleti Líceum
  • 10:00   Komolyzene: XII. Barcasági Evangélikus Gyülekezetek Kórustalálkozója / Evangélikus templom
  • 10:00   Sport: XXIII. Gáll Lajos Futónap – Gáll Lajos Futókör / rajt az A színpad elől
  • 11:00   Sport: Streetball verseny – iratkozás a helyszínen 10:30-ig / a Tribel vendéglő előtt
  • 11:00   Ökörsütés / Park vendéglő előtt
  • 17:00   Színház: Neil LaBute: Valami csaj(ok) – Tamási Áron Színház (Sepsiszentgyörgy) – rendező: Radu-Alexandru Nica – www.tamasitheatre.ro / Kamaraterem
  • 17:00   Gyermektáncház – zenél a Folker zenekar (Sepsiszentgyörgy) / a színház előcsarnoka
  • 17:00   Ladánybene 27 (HU) – http://www.lb27.hu/ / A színpad
  • 18:00   Könyvbemutató és író-olvasó találkozó – Csinódi Nagy Gergő: Kecsketánc / a színház előcsarnoka
  • 20:00   Táncház – a Háromszék Táncegyüttes, a Lajtha László Alapítvány és a Szászcsávási Cigányzenekar közreműködésével / a színház előcsarnoka
  • 20:30   Smiley & Band (RO) – http://www.smileyonline.ro/ / A színpad
  • 21:00   Zanzibár (HU) / A színpad
  • 23:00   Blueskocsma – Blúz Bend (Sepsiszentgyörgy) – és jam session / Di Stefano Bar
  • 23:00   Péterfy Bori & Love Band (HU) – http://peterfybori.hu/ / A színpad

Vasárnap, április 28.

  • 11:00   Sport: Duatlon – (iratkozás 9 órától) – Alpin Sport Egyesület / rajt a Mihai Viteazul Főgimnázium elől
  • 13:00   Izvoraşul népzene és néptánccsoport (Moldvai Köztársaság) – együttesvezető: Ion Pascal / A színpad
  • 15:30   Kováts András Ifjúsági Koncert Fúvószenekar és a Melodika Énekegyüttes (Réty–Sepsiszentgyörgy) / A színpad
  • 17:30   Szabó Ádám harmonikás (HU) – Csillag Születik 2011 / A színpad
  • 18:00   Vastag Csaba (HU) – a 2010-es X-Faktor győztese / a színház előcsarnoka
  • 19:00   A Neoton Família sztárjai (HU) / A színpad
  • 21:30   Edda Művek (HU) – www.edda.hu / A színpad
  • 23:15   Tűzijáték / A színpad

 

Hozzászólások
  • Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást!
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
Hirdetés

Eseménynaptár

Hamarosan

2017. augusztus 18., 16:00
Mozi
2017. augusztus 18., 18:00
Kiállítás
2017. augusztus 18.
Ügyelet
2017. augusztus 18.
Eltűnt egy 13 éves fiú
2017. augusztus 18.
Tizedik Jancsó-emléknapok
2017. augusztus 18.
Hitvilág

Mai

2017. augusztus 18., 08:00
Képzés önkénteseknek
2017. augusztus 18., 08:00
Pályázati felhívás
2017. augusztus 18., 08:00
Megkezdődött a jelentkezésa 3. Székelyföldi Fotóbiennáléra
2017. augusztus 18., 08:00
Meghosszabbított rajzpályázat
2017. augusztus 18., 08:00
Kiss Lázár-emlékdíj
2017. augusztus 18., 09:00
Röviden
2017. augusztus 18., 16:00
Mozi
2017. augusztus 18., 18:00
Kiállítás
2017. augusztus 18.
Hitvilág
2017. augusztus 18.
Tizedik Jancsó-emléknapok
2017. augusztus 18.
Eltűnt egy 13 éves fiú
2017. augusztus 18.
Ügyelet
A nap összes eseménye »

Heti

2017. augusztus 16., 08:00
Röviden
2017. augusztus 16., 16:00
Mozi
2017. augusztus 16., 17:00
Hitvilág
2017. augusztus 16., 18:00
Kiállítás
2017. augusztus 16., 18:00
Bibliaóra
2017. augusztus 16.
Sebességmérés
2017. augusztus 16.
Rockoratórium Szent Lászlóról
2017. augusztus 16.
Ügyelet
2017. augusztus 17., 08:00
Röviden
2017. augusztus 17., 16:00
Mozi
2017. augusztus 17., 17:30
Hitvilág
2017. augusztus 17.
Sebességmérés
2017. augusztus 17.
Ügyelet
2017. augusztus 17.
Nagycsaládosok ünnepe
2017. augusztus 17.
Közgazdász-vándorgyűlés
2017. augusztus 17.
Kiállítás
2017. augusztus 17.
Megjelent
2017. augusztus 18., 08:00
Képzés önkénteseknek
2017. augusztus 18., 08:00
Pályázati felhívás
2017. augusztus 18., 08:00
Megkezdődött a jelentkezésa 3. Székelyföldi Fotóbiennáléra
2017. augusztus 18., 08:00
Meghosszabbított rajzpályázat
2017. augusztus 18., 08:00
Kiss Lázár-emlékdíj
2017. augusztus 18., 09:00
Röviden
2017. augusztus 18., 16:00
Mozi
2017. augusztus 18., 18:00
Kiállítás
2017. augusztus 18.
Hitvilág
2017. augusztus 18.
Tizedik Jancsó-emléknapok
2017. augusztus 18.
Eltűnt egy 13 éves fiú
2017. augusztus 18.
Ügyelet
A hét összes eseménye »

Önök írták

Szennyes-teregetés 2013. december 05. csütörtök, 15:45
Írta: hon hunor

Megbotránkozva olvastam minap a Háromszékben Kádár Gyula polgártársam álláspontját városi tanácsunk ama bölcs határozatával kapcsolatosan, mely szerint városunk területén tilos lett a nyilvános ruhaszárítás.

Bővebben » Olvasói hírek »

Önök küldték

Iskola utca panoráma
Iskola utca panoráma
Küldő: Szasz-Fabian Jozsef
Az önök képgalériája »
Médiapartnerek:
Háromszék
preload preload preload preload